Frans Manders Ets van Landschap 8 cm / 12 cm - Verkocht

Frans Manders Ets van Landschap 8 cm / 12 cm  kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,00

Frans Manders Ets van Landschap 8 cm / 12 cm  kopen? Bied vanaf 15!Frans Manders Ets van Landschap 8 cm / 12 cm  kopen? Bied vanaf 15!Frans Manders Ets van Landschap 8 cm / 12 cm  kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Frans Manders (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleine ets van Frans Manders, afmeting is 12 cm bij 8 cm

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:18-08-2016 om 13:29
Eindtijd:23-08-2016 om 13:34
Biedingen (2)
kunstminner
23 aug. / 13:27
€ 17
Cello1
18 aug. / 13:34
€ 15