Frans Manders - "Stilleven met Tulpenboom"

Frans Manders - "Stilleven met Tulpenboom" kopen? Bied vanaf 1150!
Frans Manders - "Stilleven met Tulpenboom" kopen? Bied vanaf 1150!Frans Manders - "Stilleven met Tulpenboom" kopen? Bied vanaf 1150!
  • Frans Manders (1939)
Jaartal1998
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
Lijst95 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Manders, een zeer mooi werk in uitmuntende staat , heeft de wauw factor, voor in elk interieur.

Frans Manders (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
7 verkochte items
90 cm
95 cm
70 cm
80 cm
Starttijd:15-03-2022 om 13:24
Eindtijd:22-03-2022 om 22:34
Openingsbod € 1150
ObjectlocatieHuizen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie