FA. (5)

Frans Manders - stilleven

Frans Manders - stilleven kopen? Bied vanaf 800!
Frans Manders - stilleven kopen? Bied vanaf 800!Frans Manders - stilleven kopen? Bied vanaf 800!Frans Manders - stilleven kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
14 verkochte items
  • Frans Manders (1939)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
vrolijk stilleven met fruit.
Frisse kleuren.

Frans Manders (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)

Lid sinds 2017
14 verkochte items
62 cm
52 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:17-06-2020 om 13:08
Eindtijd:24-06-2020 om 21:37
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieEERSEL, Nederland
VerzendingAlleen per koerier