Frans Masereel, De aanbidding van de Madonna, Houtsnede

Frans Masereel, De aanbidding van de Madonna, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Frans Masereel, De aanbidding van de Madonna, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Frans Masereel, De aanbidding van de Madonna, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Frans Masereel (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie houtsnede door Frans Masereel.

Voorstelling van de aanbidding van de Madonna.

Gelijst, beeldmaat 9x6,5, lijstmaat 26x20

Gemonogrammeerd l.o. 'F.M.' en genummerd r.o. '1/10'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:06-01-2014 om 17:47
Eindtijd:13-01-2014 om 17:47

Biedingen (1):

d0minique
11 jan. / 21:28
€ 40