FA. (1)

Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928

Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele houtsnede in uitstekende conditie. Uit La Ville (Die Stadt) 1928. Het blad is iets vergeeld van ouderdom. Verder in zeer goede staat. Direct van het originele blok gedrukt! Maat prent: 16,2 x 11,4 cm. Papierformaat: 23,5 x 18,4 cm.

De prent wordt aangetekend verstuurd. Afhalen kan ook

Frans Masereel (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
Starttijd:17-05-2016 om 12:17
Eindtijd:31-05-2016 om 12:17
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland