Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 - Verkocht

Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, houtsnede, uit La Ville 1928 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Masereel, originele houtsnede in uitstekende conditie uit La Ville (Die Stadt) 1928. Het blad is iets vergeeld van ouderdom. Verder in zeer goede staat. Direct van het originele blok gedrukt! Maat prent: 16,2 x 11,4 cm. Papierformaat: 23,5 x 18,4 cm

Authenticiteit is gegarandeerd.

Ik stuur bij voorkeur aangetekend. Ophalen kan ook.

Frans Masereel (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-08-2016 om 21:37
Eindtijd:25-08-2016 om 20:37
gvher3
21 aug. / 18:25
€ 45