FRANS MASEREEL - mooie houtdruk (GESIGNEERD) - Verkocht

FRANS MASEREEL - mooie houtdruk (GESIGNEERD) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een bijzonder stuk, een handgesigneerde (unicum) houtdruk. Het werk verkeert in perfecte conditie, is rechtsonder in potlood gesigneerd en professioneel ingelijst.

Maat: ca. 30x40 cm, inclusief omlijsting en ca 11 x16cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:18-03-2017 om 16:41
Eindtijd:26-03-2017 om 13:41
RMVolkers
24 mrt. / 14:06
€ 100