Frans Masereel, uit Le Soleil

Frans Masereel, uit Le Soleil kopen? Bied vanaf 35!
Frans Masereel, uit Le Soleil kopen? Bied vanaf 35!Frans Masereel, uit Le Soleil kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Masereel, originele houtsnede uit Le Soleil,1919. Houtsnede is in uitstekende staat. Het papier is iets vergeeld. formaat afdruk: 10 x 8 cm.

Authenticiteit is gegarandeerd. Gedrukt van het originele blok.

Werk wordt bij voorkeur aangetekend verstuurd en zorgvuldig ingepakt.

Starttijd:02-01-2017 om 21:27
Eindtijd:17-01-2017 om 20:27
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieRIJSWIJK, Nederland