Frans Molenaar - Ventiglia Colori​

Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!
Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!Frans Molenaar - Ventiglia Colori​ kopen? Bied vanaf 1000!
  • Frans Molenaar (1940-2015)
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen46 cm x 34 cm x 16 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Frans Molenaar ontwikkelde een eigen handschrift, met heldere, strakke lijnen. Hij hield van geometrische vlakken, grafische belijning, van contrasterende biezen die de vormen accentueerden. Tot zijn klanten hoorden bekende vakvrouwen, actrices, kunstenaressen, en andere werkende vrouwen. Molenaars kleding was tijdloos en zeer geschikt voor een zakelijke omgeving. Molenaar zelf omringde zich graag met kunst, onder andere van Bob Bonies, André Volten en Ad Dekkers. De vlakverdeling en belijning van deze kunstenaars is ook in zijn couture terug te vinden. Dank u wel Frans Molenaar, voor al uw mooie, heldere creaties. De modetentoonstelling ‘Ode aan de Nederlandse Mode’ (najaar 2015) in het Gemeentemuseum Den Haag was ook een ode aan uw vakmanschap en creativiteit.

PAT22133
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.

Frans Molenaar (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (29)

Lid sinds 2021
719 verkochte items
Alle items van deze verkoper (149)
34
46
16
Starttijd:06-09-2022 om 15:59
Eindtijd:18-09-2022 om 20:25
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier