Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel

Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Bob Bonies (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Bob Bonies, samen met mode-ontwerper Frans Molenaar. Met potlood door beiden gesigneerd. De conditie van het werk is zeer goed, nauwelijks zichtbaar klein scheurtje in rechter bladrand, zie foto's.

een nauwelijks zichtbaar scheurtje in de rechter bladrand

Bob Bonies (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  monschau
FA. (11)

421 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
80 cm
60 cm
Starttijd:10-10-2022 om 10:25
Eindtijd:16-10-2022 om 19:41
Openingsbod € 75
ObjectlocatieBreda,  Nederland