Frans Nackaerts, olieverf, portret - Verkocht

Frans Nackaerts, olieverf, portret kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Frans Nackaerts, olieverf, portret kopen? Bied vanaf 450!Frans Nackaerts, olieverf, portret kopen? Bied vanaf 450!Frans Nackaerts, olieverf, portret kopen? Bied vanaf 450!Frans Nackaerts, olieverf, portret kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Frans Nackaerts (1884-1948)

Leuk schilderij door F Nackaerts. Gesigneerd en gedateerd 1919. Ingelijst. Formaat ongeveer 60 bij 70 cm.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:07-08-2017 om 12:33
Eindtijd:14-08-2017 om 12:33
HansRobberechts
14 aug. / 11:53
€ 450