Frans Ploum - Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 - Verkocht

Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Frans Ploum : Olieverf op board – Valkenburg - Gesigneerd & ingelijst - ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Ploum (1903-1975)

Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst.

Afmetingen: Lijst, 84 x 73 cm. Beeld, 78 x 68 cm.

Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Frans Ploum staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/93740

Titel: “Valkenburg” (staat geschreven op de achterkant).

Kunstenaar: Frans Ploum.

Techniek: Olieverf op board.

Jaartal: ca 1970.

Ingelijst: In een houten lijst.

Gesigneerd: Linksonder en op de achterkant.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

Let op:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.

-Vanwege het grote formaat kan het werk alleen BINNEN NEDERLAND aangetekend verzonden worden.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 14,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken en andere kunst.

Starttijd12-3-2016 om 8:59
Eindtijd26-3-2016 om 21:04
Biedingen (16)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken