Frans Room - Oostmahorn

Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!
Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 55!
  • Frans Room (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Conditie: uitstekend.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Frans Room (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
50 cm
40 cm
38 cm
30 cm
Starttijd:30-08-2022 om 21:38
Eindtijd:04-09-2022 om 19:24
Openingsbod € 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa