Frans Room - Volendam Haven

Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!
Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!Frans Room - Volendam Haven kopen? Bied vanaf 45!
  • Frans Room (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Klein vlekje op passe-partout, zie foto.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Frans Room (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
50 cm
40 cm
33 cm
25 cm
Starttijd:31-08-2022 om 21:04
Eindtijd:07-09-2022 om 19:20
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa