Frans Room - Vuurtoren – Texel - zeefdruk

Frans Room - Vuurtoren – Texel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
  • Frans Room (1939)
Jaartal1996
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Texel kreeg in 1864 een vuurtoren, nadat hier jarenlang actie voor was gevoerd door de Texelse notaris Kikkert. De omringende wateren waren namelijk zo gevaarlijk voor de scheepvaart dat er vóór de oprichting van de vuurtoren jaar na jaar schepen vergingen. In de Tweede Wereldoorlog vond een belangrijk deel van de Georgische Opstand of Russenoorlog rond de vuurtoren plaats. De kogelgaten zijn nog steeds in de muur van de toren te zien.

Eigenlijke beeld is 49 x 62 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Komt uit de voorraad kunstenaar zelf

Frans Room (1939)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
80 cm
60 cm

Starttijd:21-07-2020 om 19:04
Eindtijd:19-08-2020 om 22:40
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieZaandam, Nederland