FRANS RUWEL 1912-1987 - HUIZEN IN DE WINTER - Verkocht

FRANS RUWEL 1912-1987 - HUIZEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

FRANS RUWEL 1912-1987 - HUIZEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 95!FRANS RUWEL 1912-1987 - HUIZEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 95!FRANS RUWEL 1912-1987 - HUIZEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Frans Ruwel (1912-1987)

FRANS RUWEL 1912-1987

huisjes in de winter

OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP HOUT IN DE MAAT 22 X 28 CM

GESIGNEERD RECHTS FR

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 25 X 32 CM

GOEDE STAAT /

VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM

VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBWINKEL

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:08-04-2017 om 18:38
Eindtijd:17-04-2017 om 20:38
ebuettn1
17 apr. / 20:24
€ 95