Frans Schoormans - Man met pijp

Frans Schoormans - Man met pijp kopen? Bied vanaf 60!
Frans Schoormans - Man met pijp kopen? Bied vanaf 60!Frans Schoormans - Man met pijp kopen? Bied vanaf 60!Frans Schoormans - Man met pijp kopen? Bied vanaf 60!Frans Schoormans - Man met pijp kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Frans Schoormans (1929-1982)
DragerMarouflé
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
Lijst41 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd.

Het gaat hier om een maroufle, maar het werk is in goede staat.

Frans Schoormans (1929-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
35 cm
41 cm
25 cm
30 cm
Starttijd:01-02-2022 om 14:43
Eindtijd:15-02-2022 om 19:37
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland