Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier

Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!
Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!Frans Simon Hoos, olieverf op linnen, stad aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  willem_ernst

1 verkochte items
  • Frans Hoos (1884-1966)

het schilderij verkeerd in goede conditie , de originele lijst heeft enkele beschadigingen , afmetingen ca. 55 x 90 cm.

Starttijd:08-04-2017 om 12:17
Eindtijd:15-04-2017 om 12:17
Openingsbod€ 450
Objectlocatierotterdam, Nederland