Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 - Verkocht

Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!Frans van Bommel (1939-2007) - War Games 1969 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

571 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Frans van Bommel (1939-2007)

Olieverf op paneel van Frans van Bommel (1939-2007)
Van Bommel was een kunstenaar die bekend stond als sociaal bewogen.
Veel van zijn werken hebben een directe link met maatschappelijke of politieke kwesties.
Maten ca. 130x90 cm.

Het werk is in prima conditie met minimale sporen van ouderdom.
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
Ophanghaakjes aanwezig achterop.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:02-05-2018 om 15:17
Eindtijd:11-06-2018 om 11:35
Praterstern
08 jun. / 13:31
€ 100