Frans van der Heide - Masai - Verkocht

Frans van der Heide - Masai kopen? Bied vanaf 150!
  • Frans van der Heide (1936)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke impressionistische weergave van waarschijnlijk Masai of Bedouinen

Frans van der Heide (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Valkenier

Lid sinds 2020
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
42 cm
42 cm
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2022 om 12:57
Eindtijd:25-01-2023 om 14:58
jokedekroon
23 jan. / 14:57
€ 150