Frans van Straaten - brons: clown met masker

Frans van Straaten - brons: clown met masker kopen? Bied vanaf 395!
Frans van Straaten - brons: clown met masker kopen? Bied vanaf 395!Frans van Straaten - brons: clown met masker kopen? Bied vanaf 395!Frans van Straaten - brons: clown met masker kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Frans van Straaten (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen34 cm x 11 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1866 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/6
Prachtig bronzen beeld van Frans van Straaten. Nummer: 6/6. Het nummer en het gietersstempel staan aan de onderzijde van de hoed.

Frans van Straaten (1963)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
11
34
6

Starttijd:25-07-2021 om 10:35
Eindtijd:01-08-2021 om 20:51
Openingsbod€ 395
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland