FA. (1)

Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie)

Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 35!
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 35!Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
Jaartal1962
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/12
Mooie ets van Verpoorten.

Prent opleeftijd en vertoont in de witrand wat sporen.

Frans Verpoorten (1924-1997)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
56 cm
39 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:20
Eindtijd:29-05-2022 om 12:52
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland