Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A.

Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A. kopen? Bied vanaf 35!
Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A. kopen? Bied vanaf 35!Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1048)
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Kleine ets van Verpoorten.

Passe Partout is slecht maar prent is goed wel een egale verkleuring in de gehele prent

Frans Verpoorten (1924-1997)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
21 cm
29 cm
11 cm
20 cm
Starttijd:26-03-2022 om 09:57
Eindtijd:09-04-2022 om 22:15
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland