Franscz Witte - zonder titel

Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!
Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 73!
  • Franscz Witte (1935)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Heel klein scheurtje rechtsboven vel, foto.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Franscz Witte (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
50 cm
65 cm
Starttijd:06-09-2022 om 21:02
Eindtijd:11-09-2022 om 21:52
Openingsbod € 73
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland