Franscz Witte - zonder titel

Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!
Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 62!
  • Franscz Witte (1935)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Heel klein scheurtje bovenaan vel, zie foto.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Franscz Witte (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
50 cm
65 cm
Sluit over 2d 21u 9m 59s
Openingsbod€ 62
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd:04-02-2023 om 09:42
Eindtijd:11-02-2023 om 21:08