Franz Basdera - Kleurenzeefdruk---- BOY and GIRL Handgesigneerd

Franz Basdera - Kleurenzeefdruk---- BOY and GIRL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk---- BOY and GIRL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Franz Basdera - Kleurenzeefdruk---- BOY and GIRL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Franz Basdera (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA
Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van de Oostenrijkse kunstenaar Franz Basdera.

Afmeting werk 61 x 61 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd (aan de achterzijde) EA exemplaar.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00