FA. (1)

Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst

Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Franz Borghese (1941-2005)
Jaartal1975
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
Lijst37.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXI/ XXX en EA/100

2 kleurenlitho's van meester Franz Borghese.
De werken zijn in perfecte staat en hebben het reliëfstempel en het certificaat van echtheid van de uitgever in overeenstemming met de wet.
De litho's zijn ingelijst , ze zijn genummerd XXI/ XXX en EA/ 100 en gesigneerd.
Borghese was geïnteresseerd in Grosz en Dix vanwege de tragische en bijtende representatie van de samenleving. Onder zijn tijdgenoten waardeerde hij zeker Longanesi en Maccari. In de jaren 70 ontmoette Borghese Salvatore Fiume, met wie hij in 1975 het vierhandige werk “La condanna di Cristo” schilderde.
"Franz Borghese, Italiaans schilder, beeldhouwer en graveur, werd geboren in Rome op 21 januari 1941 en voltooide zijn studie aan de Academie voor Schone Kunsten en Kunstacademie van Rome, bij Domenico Purificato, Giuseppe Capogrossi, en begon te schilderen en andere toekomstige schilders zoals hij. In 1964 richtte hij het kunst- en cultuurmagazine "" The horseshoe "" op en schilderde "La ballade des pendus". Sinds het midden van de jaren zestig is hij de lucide en ironische verteller van de gewoonten en vervreemding van de bourgeoisie stad, die hij samen met Daniela Romano, Giorgio Fasan en vele anderen staart in het experimentele filmschilderij «De grote appel».
Het favoriete onderwerp dat Franz Borghese in zijn werken analyseert, is de samenleving en de menigte om hem heen, opgepakt met een penseel gedrenkt in sarcasme en ironie, evenals in het chromatiek van zijn palet. De technieken van Franz Borghese omarmen de hele traditionele manier van picturale expressie, met de toevoeging van persoonlijke innovaties en openingen voor beeldhouwkunst en

In zeer goede staat.

Franz Borghese (1941-2005)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1342 verkochte items
29.5 cm
37.5 cm
14 cm
21 cm
Sluit binnenkort 1u 0m 29s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
Starttijd:14-06-2022 om 23:33
Eindtijd:26-06-2022 om 16:45