Franz Eggenschwiler, 3 Telefonzeichnungen, 1985/86, gesigneerd - Verkocht

Franz Eggenschwiler, 3 Telefonzeichnungen, 1985/86, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Franz Eggenschwiler, 3 Telefonzeichnungen, 1985/86, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Franz Eggenschwiler, 3 Telefonzeichnungen, 1985/86, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Franz Eggenschwiler, 3 Telefonzeichnungen, 1985/86, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Franz Eggenschwiler (1930-2000)
TypeTekening / Aquarel

3 potloodtekeningen (schetsen), elk ca. 10 x 10 cm en geplakt op glad ingestant karton 19 x 25 cm met de naam van de kunstenaar in blinddruk; gesigneerd met jaartal (1985 of 1986).

Telefonzeichnungen zijn kleine schetsen met potlood, pen of ballpoint op kladblaadjes, enveloppen e.d. die Eggenschwiler maakte tijdens telefoongesprekken en daarna, al dan niet bijgeknipt en op een achtergrond geplakt, zijn uitgebracht als afzonderlijke kunstwerken. Franz Eggenschwiler behoort met o.a. Dieter Roth tot de "uitvinders" van zulke Telefonzeichnungen als afzonderlijk genre. Voor een artikel hierover zie bv.: http://www.zeit.de/1980/35/ruf-an-ich-moechte-zeichnen.

ZZTEK

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:30-01-2018 om 20:51
Eindtijd:07-02-2018 om 20:51
motti
02 feb. / 23:33
€ 30