Franz Eggenschwiler - Einfaches Stilleben

Franz Eggenschwiler - Einfaches Stilleben kopen? Bied vanaf 75!
Franz Eggenschwiler - Einfaches Stilleben kopen? Bied vanaf 75!Franz Eggenschwiler - Einfaches Stilleben kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Franz Eggenschwiler (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
Lijst35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageAP
fraaie houtsnede van deze in 2000 overleden Zwitzerse kunsenaar.

Gekocht in 1981 bij galerie Asselijn, Amsterdam

Passe-partout is op de randen iets verkleurd.

nooit in vol licht gehangen

Franz Eggenschwiler (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
44 cm
35 cm
20 cm
15 cm
Starttijd:12-05-2022 om 10:05
Eindtijd:19-05-2022 om 21:18
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland