Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997

Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!
  • Franz Eggenschwiler (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C
Houtsnede van Franz Eggenschwiler uit 1997. Oplage: HC. Afmetingen blad: H33 x b24cm. Afmetingen voorstelling: H22.5 x b16.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar(Eggenschwiler signeert vrijwel altijd met monogram). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in s-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl. We verzenden dinsdag en donderdag.

De voorstelling is in zeer goede staat. Links bovenin, zit een kleine vouw in de hoek. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Franz Eggenschwiler (1930-2000)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8 )

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
24 cm
33 cm
Starttijd:22-04-2022 om 22:43
Eindtijd:01-05-2022 om 19:08
Openingsbod € 49
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland