Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs - Verkocht

Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!Franz Gailliard - Franz Gailliard, ets Les Lutteurs kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Franz Gailliard (1861-1932)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Mooie ets/diepdruk van Gailliard. Omstreeks 1900. Gesigneerd in druk. En voorzien van een schutblad met de titel van het werk.

Watermerk: NOTRE PAYS

stempel: Oscar Schepens Editeurs Bruxelles

Afbeelding is in goede staat, foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.

Afmetingen afbeelding :

26 bij 17

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:26-05-2018 om 21:44
Eindtijd:09-06-2018 om 21:44
gjloedeman
09 jun. / 13:44
€ 1