Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002

Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!
Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!
  • Franz Lauter (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage117/200
Zeefdruk van Franz Lauter. Titel: Three cats. Jaar: 2002. Oplage: 117/200. Afmetingen blad: H70 x b50cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Franz L. Lauter (blomberg, 1947) studeerde aan de kunstacademie in Thorn (Duitsland). Sinds 1975 werkt hij als zelfstandig kunstenaar.
Zijn werk kenmerkt zich niet alleen door sprookjes als kleuren; Als we iets verder kijken dan dat, ontdek je dramatiek, kwalitiet en een onmiskenbare intellectuele lading.
Naast schilderen heeft Lauter nog een ander passie: koken. “Ich bin ein Maler aus Leidenschaft und neue Geschmacknuancen entdecken.” Sinds 1982 heeft Lauter een restaurant in Lun

Franz Lauter (1947)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
50 cm
70 cm
Starttijd:22-04-2022 om 22:45
Eindtijd:30-04-2022 om 20:57
Openingsbod € 65
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland