Franz Lauter - Zeefdruk

Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

868 verkochte items
Alle items van deze verkoper (376)
  • Franz Lauter (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Zeefdruk van Franz Lauter.  Oplage: E/A. Afmetingen blad: H60 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b31cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Franz L. Lauter (blomberg, 1947) studeerde aan de kunstacademie in Thorn (Duitsland). Sinds 1975 werkt hij als zelfstandig kunstenaar.
Zijn werk kenmerkt zich niet alleen door sprookjes als kleuren; Als we iets verder kijken dan dat, ontdek je dramatiek, kwalitiet en een onmiskenbare intellectuele lading.
Naast schilderen heeft Lauter nog een ander passie: koken. “Ich bin ein Maler aus Leidenschaft und neue Geschmacknuancen entdecken.” Sinds 1982 heeft Lauter een restaurant in Lunen, Schloss Schwansbell genaamd.
Dit item valt onder de margeregeling

De voorstelling is in zeer goede staat.

Franz Lauter (1947)

Alle items van deze kunstenaar(12)
FA. (28)

868 verkochte items
41 cm
60 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:19
Eindtijd:04-08-2022 om 19:10
Openingsbod€ 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa