Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale

Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Franz Meckl (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een hoogwaardige ets van de kunstenaar Franz Meckl.

Franz Meckl (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
39 cm
49 cm
Starttijd:13-06-2022 om 17:45
Eindtijd:26-06-2022 om 20:09
Openingsbod€ 39
VerzendingAlleen binnen Europa