FA. (4)

Fred Bervoets - Zonder titel

Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Fred Bervoets (1942)
Jaartal2008
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40/70
Grote kleurenlitho van Fred Bervoets
Handgesigneerd en genummerd op 70 ex

Fred Bervoets (1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
64 cm
85 cm
Starttijd:22-06-2022 om 10:48
Eindtijd:28-06-2022 om 21:12
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAntwerpen, België