FA. (1)

Fred Breebaart - De drie wijzen

Fred Breebaart - De drie wijzen kopen? Bied vanaf 30!
Fred Breebaart - De drie wijzen kopen? Bied vanaf 30!Fred Breebaart - De drie wijzen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Fred Breebaart (1945-2015)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk

  • Beeldformaat: 20 x 30 cm
  • Genummerd (E/A) en v.v. droogstempel
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Fred Breebaart (1945-2015)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
26 cm
37 cm
Starttijd:14-05-2022 om 17:40
Eindtijd:18-05-2022 om 20:39
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa