Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens)

Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!
Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!
  • Fred Fritschij (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Passe-partout18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig landschapje van deze Amsterdamse kunstenaar met (onder de passe-partout) een nieuwjaarswens van Fred en Erna uit 1972.

  • Provenance: Nederlandse privé collectie.
  • Gratis verzending via brievenbus pakket.

Geen gebreken

Fred Fritschij (1932)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
24 cm
18 cm
15 cm
10 cm
Sluit over 2d 11u 2m 46s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieUtrecht , Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:17-09-2022 om 18:37
Eindtijd:27-09-2022 om 22:08