Fred Koot - Litho: Legazpi

Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Fred Koot (1927-2000)
TechniekLitho
OnderwerpZeegezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35.5 cm x 45 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/46
Litho van Fred Koot. Titel: Legazpi. Oplage: 24/46. Afmetingen blad incl passepartout: H50 x B65cm. Afmetingen voorstelling: H35.5 x B45cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in zeer goede staat. Links - en rechts bovenaan, zit een punaise gaatje op de rand.

Fred Koot (1927-2000)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
65 cm
50 cm
45 cm
35.5 cm
Sluit over 1d 22u 2m 51s
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:01-08-2021 om 21:29
Eindtijd:07-08-2021 om 20:45