Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fred Koot, litho, titel Lingayen
oplagenummer 19/45
beeldformaat 34.7 x 45. cm.
bladformaat 48 x 64 cm.
verzendkosten in NL en BE € 10.00
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 17-10-2017 om 11:23 |
Eindtijd | 24-10-2017 om 20:23 |