Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fred Koot, litho,
titel: Tagaytay,
oplage 17/55
beeldformaat 35,3 x 44,8 cm.
kosten verzending in NL € 10.00
Starttijd | 4-3-2016 om 12:44 |
Eindtijd | 11-3-2016 om 20:44 |