Fred Sieger - zonder titel maar met lijst!

Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
  • Fred Sieger (1902-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlRealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 48 cm (h x b)
Lijst88 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/50
Mooi  werk van Sieger met lijst, niet nieuw maar in prima staat. Een werk dat zo aan de muur kan hangen!

Fred Sieger (1902-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
71 cm
88 cm
48 cm
54 cm
Starttijd:19-11-2022 om 12:48
Eindtijd:28-11-2022 om 20:42
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier