Fred Sieger - zonder titel maar met lijst!

Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Fred Sieger (1902-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 46 cm (h x b)
Lijst89 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai  werk van  de Amsterdamse kunstenaar Fred Sieger met passe partout en lijst. De lijst is niet nieuw maar goed toonbaar. Het werk kan zo aan de muur worden opgehangen.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per  koerier worden verzonden binnen Nederland en België.
De foto is door het glas van de omlijsting heen genomen.
Verzenden per koerier. Of verzenden zonder lijst per post.

Fred Sieger (1902-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (456)
71 cm
89 cm
46 cm
54 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:40
Eindtijd:28-11-2022 om 20:33
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier