Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen

Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!
Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!
  • Fred van de Walle (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen33 cm x 61 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19:20
Geometrisch abstracte litho door Fred van der Walle. Gemaakt in kleine oplage van 20 exemplaren, waarvan dit nummer 19 is.

Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.

Zeer lichte, minimale verkleuring achter het passe-partout

Fred van de Walle (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3)

Lid sinds 2018
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
88 cm
60 cm
61 cm
33 cm
Sluit over 5d 21u 0m 20s
Openingsbod€ 24
ObjectlocatieLeiden ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-11-2022 om 23:50
Eindtijd:05-12-2022 om 20:12