Frederik de Vos - 8754 - Bevrijding '45

Frederik de Vos - 8754 - Bevrijding '45 kopen? Bied vanaf 450!
Frederik de Vos - 8754 - Bevrijding '45 kopen? Bied vanaf 450!Frederik de Vos - 8754 - Bevrijding '45 kopen? Bied vanaf 450!Frederik de Vos - 8754 - Bevrijding '45 kopen? Bied vanaf 450!
  • Frederik de Vos (1893-1961)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 72.5 cm (h x b)
Lijst77 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
8754, Frederik de Vos, Bevrijding '45, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 59 x 72,5 cm, lijstmaat 77 x 91 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, hier en daar miniscule craquelures, Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Frederik de Vos (1893-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
91 cm
77 cm
72.5 cm
59 cm
Starttijd:17-03-2022 om 12:09
Eindtijd:24-03-2022 om 21:06
Openingsbod € 450
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier