Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie - Verkocht

Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie  kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie  kopen? Bied vanaf 55!Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie  kopen? Bied vanaf 55!Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie  kopen? Bied vanaf 55!Frederika Broeksmit - Kleurenlitho: Slootje met waterlelie  kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Frederika Broeksmit (1875-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Frederika Broeksmit. Titel:Slootje met waterlelie. Nummer: proefdruk. Afmetingen blad: H34,5 x b46 cm. Afmetingen voorstelling: H26,5 x b34 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares.Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares. Conditie voorstelling: In goede staat. Witte blad heeft wat kreukels.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

ZZLS

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:10-09-2017 om 21:40
Eindtijd:16-09-2017 om 21:40
sanderblom
16 sep. / 21:27
€ 55