FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel " MODEL " - Verkocht

FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel  " MODEL " kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 151,00

FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel  " MODEL " kopen? Bied vanaf 1!FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel  " MODEL " kopen? Bied vanaf 1!FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel  " MODEL " kopen? Bied vanaf 1!FREEK VAN DEN BERG Originele Aquarel  " MODEL " kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Freek van den Berg (1918-2000)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige gave Aquarel van FREEK VAN DEN BERG.

Op mooie stevig papier.

Gesigneerd.

Afmetingen: 76 x 56.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Kan in een extra grote koker opgestuurd worden of ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM.

Dit item is verkocht voor 151,00
Starttijd:21-12-2016 om 19:12
Eindtijd:30-12-2016 om 20:12
Biedingen (20)
Artmasu
30 dec. / 20:04
€ 151
18936
30 dec. / 20:04
€ 141
Artmasu
30 dec. / 20:04
€ 131
18936
30 dec. / 20:04
€ 121
Artmasu
30 dec. / 20:04
€ 111
18936
30 dec. / 20:03
€ 101
Artmasu
30 dec. / 20:03
€ 96
18936
30 dec. / 20:03
€ 91
Artmasu
30 dec. / 20:03
€ 86
18936
29 dec. / 15:08
€ 81
RIK0809
29 dec. / 15:08
€ 76
RIK0809
29 dec. / 03:46
€ 65
Artmasu
29 dec. / 03:46
€ 60
RIK0809
27 dec. / 17:23
€ 55
18936
27 dec. / 17:23
€ 50
18936
25 dec. / 10:09
€ 25
11556
25 dec. / 10:09
€ 20
18936
23 dec. / 07:58
€ 13
11556
23 dec. / 07:58
€ 11
11556
22 dec. / 10:31
€ 1