Freek van den Berg - Zonder titel

Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
  • Freek van den Berg (1918-2000)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vissersvrouw in de branding omdat de glasplaat erg spiegelt is de eerste foto gemaakt met het werk uit de lijst
Conditie van het werk zeer goed conditie van de lijst goed