Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen

Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!
Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Frenk van Heeswijk (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Oplage: 48/50.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Frenk van Heeswijk (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
64 cm
50 cm
Starttijd:27-07-2022 om 22:27
Eindtijd:05-08-2022 om 22:09
Openingsbod€ 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland