Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen

Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!
Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagen kopen? Bied vanaf 45!
  • Frenk van Heeswijk (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Oplage: 48/50.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Frenk van Heeswijk (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
64 cm
50 cm
Starttijd:28-10-2022 om 23:14
Eindtijd:05-11-2022 om 22:24
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland