Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede

Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede kopen? Bied vanaf 35!
Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede kopen? Bied vanaf 35!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede kopen? Bied vanaf 35!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede kopen? Bied vanaf 35!Frenk van Heeswijk - Vrachtwagens, linosnede kopen? Bied vanaf 35!
  • Frenk van Heeswijk (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Kleurrijk werk van Frenk van Heeswijk.  Linosnede op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘96) en genummerd (21/50).  In goede staat.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 71cm x 54cm (linosnede)

Wat oppervlakkige kreukjes linksboven

Frenk van Heeswijk (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3087 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
76 cm
56 cm
Starttijd:02-11-2022 om 23:27
Eindtijd:11-11-2022 om 19:15
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa